Marmaris Yunus Parkı | Yunus Show Programı

Marmaris Yunus Parkı her zaman televizyonda izlediğiniz, zekalarına ve becerilerine hayran kaldığınız muhteşem yunuslara artık hayallerinizdeki kadar yakın olabilirsiniz! Marmaris Yunus Parkında, sevimli yunusları yakından görmekle kalmayıp onlara dokunmak, onlarla fotoğraf çektirmek, yunuslarla yüzmek isteyenler bu isteklerini gerçekleştirebiliyor.

Açıklama

Marmaris Yunus Parkı | Yunus Show Programı

Marmaris Yunus Parkı ile çocuklarınız ve kendiniz için sıradışı keyifli ve unutulmaz bir şey yapmaya ne dersiniz? Sizi yunuslarla tanıştıracağız! Onlara dokunacak ve kulaklarına sevginizi fısıldayacaksınız. Evet sizi duyuyor ve anlıyorlar. Deneyin göreceksiniz.

Her zaman televizyonda izlediğiniz, zekâlarına ve becerilerine hayran kaldığınız muhteşem yunuslara artık hayallerinizdeki kadar yakın olabilirsiniz! DolphinLand’da, sevimli yunusları yakından görmekle kalmayıp onlara dokunmak, onlarla fotoğraf çektirmek, yunuslarla yüzmek isteyenler bu isteklerini  önceden rezervasyon yapıp ve extra ödemek koşuluyla gerçekleştirebiliyor.Toplar ve halkalar eşliğinde birbirinden güzel oyunlar oynayan deniz aslanları ve yunusları izlerken kendinizi okyanuslara açılmış gibi hissedeceksiniz.

Yunuslarla tanışın ve onlarla birlikte yüzün!
Onlara dokunun, sevimliliklerini hissedin ve birlikte yüzün…
Bu unutulmaz deneyime hazır mısınız?

 

Bu ürünü sepete eklediniz:

WeCreativez WhatsApp Support
Marmaris Travel Agency Destek ve Bilgi Hattı
👋 Merhaba,