Marmaris Türk Gecesi

Marmaris’te gece eğlencesi denildiği zaman, hiç şüphesiz ilk akla gelen, gösterişli dans ve şovlarla zenginleştirilmiş Türk Geceleri oluyor. Marmaris tatilinizde tanık olabileceğiniz bu canlı performans süresince; geleneksel Türk müziği, Anadolu’nun farklı bölgelerinden geleneksel folklorik danslar ve halk müziğiyle dolu gece programı ile bambaşka bir deneyim yaşayacaksınız.

Açıklama

Marmaris Türk Gecesi

Marmaris’te gece eğlencesi denildiği zaman, hiç şüphesiz ilk akla gelen, gösterişli dans ve şovlarla zenginleştirilmiş Türk Geceleri oluyor. Marmaris tatilinizde tanık olabileceğiniz bu canlı performans süresince; geleneksel Türk müziği, Anadolu’nun farklı bölgelerinden geleneksel folklorik danslar ve halk müziğiyle dolu gece programı ile bambaşka bir deneyim yaşayacaksınız. Fotoğraf makinenizi getirmeyi unutmayın!

Oryantal ve folklor dansçıları izlerken eğlencenin tadını çıkaracak ve açık büfede Türk mutfağının leziz örneklerinden tadabileceksiniz. Her yaş grubu misafirlerimiz ve çocuklu ailelerimiz için gayet uygun bir etkinlik olan Türk Gecesi organizasyonumuz ile müzisyenler ve dans grupları eşliğinde unutamayacağınız bir gece için hazır olun.

Bu organizasyonumuzda; açık büfe akşam yemeği, sınırsız bira, şarap ve alkolsüz içecekler fiyata dahildir.

Bu ürünü sepete eklediniz:

WeCreativez WhatsApp Support
Marmaris Travel Agency Destek ve Bilgi Hattı
👋 Merhaba,