Marmaris Pamukkale Turu

180,00

Marmaris Pamukkale turu, katılmanız gereken turların başında gelmektedir. Pamukkale travertenleri yıllar önce kendi kendine oluşmuş, muhteşem güzelliğe sahip bir yerdir. Pamukkale, Marmaris’e yaklaşık 3 saat uzaklıktadır.Yer altından çıkan sıcak sular, yıllar önce travertenlere doğru akmışlar ve zamanla bu kayaların çökmesine sebep olmuşlardır. Bu sularda farklı olarak bolca bulunan karbondioksit ve karbonmonoksit gazları yeryüzüne çıkıp hava ile buluştuğu zaman uçması sırasında bu travertenlerin beyazlaşmasına ve sertleşmesine sebep olmuştur.

wws Marmaris Travel Agency / Support Team Need Help? Contact Us via WhatsApp

Açıklama

Marmaris Pamukkale Turu

Marmaris Pamukkale turu , katılmanız gereken turların başında gelmektedir. Pamukkale travertenleri yıllar önce kendi kendine oluşmuş, muhteşem güzelliğe sahip bir yerdir. Pamukkale, Marmaris’e yaklaşık 3 saat uzaklıktadır. Fiyatımıza kahvaltı ve öğlen yemeği de dahildir.  Burada bulunan travertenler, kayaların çökmesi ile oluşmuşlardır. Yer altından çıkan sıcak sular, yıllar önce travertenlere doğru akmışlar ve zamanla bu kayaların çökmesine sebep olmuşlardır. Bu sularda farklı olarak bolca bulunan karbondioksit ve karbonmonoksit gazları yeryüzüne çıkıp hava ile buluştuğu zaman uçması sırasında bu travertenlerin beyazlaşmasına ve sertleşmesine sebep olmuştur.

Kendinizi bulutların üzerinde hissedeceksiniz…

Bu tur ile sadece Pamukkale’yi gezmekle kalmayıp aynı zamanda tarihi HİERAPOLİS’i de gezecek, şifalı suları ile meşhur KLEOPATRA havuzlarını da göreceksiniz.

Çok uygun fiyata Marmaris ‘ den Pamukkale turu na katılmak isterseniz sayfamız da yer alan ”whatsapp” uygulaması ile bizlerden daha detaylı bilgi alabilirsiniz (TÜRKÇE – RUSÇA – İNGİLİZCE).

Bu ürünü sepete eklediniz:

WeCreativez WhatsApp Support
Marmaris Travel Agency Destek ve Bilgi Hattı
👋 Merhaba,