Marmaris Korsan Gemi Turu

Marmaris Korsan Tekne Turu sadece Marmaris’te değil Ege bölgesindeki en büyük konsept ve korsan gemisidir. Marmaris’in sahip olduğu marinalar ve limanlar düşünüldüğünde Marmaris’in sahip olabileceği en büyük korsan teknesidir.

Marmaris korsan gemisi ile arkadaşlarınız, aileniz, arkadaş gruplarınızla inanılmaz ve eğenceli bir gün geçirebilirsiniz. Konsepti ve tasarımı her ne kadar çoçuklar için yapılmış gibi gözükse de yetişkin misafirlerimiz için ideal bir tercih olacaktır. Nihayetinde hepimiz “Kaptan Sparrow (Karayip Korsanları)” serisini biliyoruz ve ilgimizi çekiyor.

Açıklama

Marmaris Korsan Gemi Turu

Marmaris Korsan Tekne Turu yüzme molalarından ziyade daha çok eğlence ve animasyon gösterileri için tasarlanmıştır. Turumuz sırasında 5 farklı mevkide mola verilmektedir. Bunlardan ikisini yüzme molası oluştururken, ikisi fotoğraf ve yemek molasından oluşacaktır.

Marmaris Korsan Tekne Turu süresince çocuklar ve yetişkinler için ayrı olarak çeşitli animasyonlar ve organizasyonlar yapılmaktadır. Bu organizasyonlar içerisinde misafirlerimizin özellikle sabırsızla beklediği köpük partisi oluyor. Misafirlerimiz tur sonunda köpük partisinde çok eğlendiklerini özellikle dile getirmektedirler.

200 kişilik kapasiteye sahip olan Marmaris Korsan Tekne Turu Teknemiz 2 katlı olup, üçüncü katında misafirlerimizin güneşlenmesi için şezlonglar bulunmaktadır. Şezlonglar kapasiteye uygun olarak değil animasyon ve eğlenceye göre tasarlanmıştır.

Marmaris Korsan Tekne turumuz her şey dahil konsepti ile hizmet vermektedir. Alkolsüz içecekler (kola,fanta,su,sprite) sınırsız olarak siz misafirlerimize ücretsiz olarak ikram edilirken, öğle yemeğimiz üç çeşit standart bir menüden oluşmaktadır.

Turumuz sabah saat 09:30’da ekip arkadaşlarımızın misafirlerimizi transfer için alması ile başlamaktadır. (ücretsiz hizmetimiz sadece İçmeler ve Marmaris otellerini kapsamaktadır.) Sınırlar dahilinde olan otel transferi için ayrı olarak herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Saat 16:00 sularında sona eren turumuzun ardından ekip arkadaşlarımız size sabah aldıkları yere geri bırakmaktadır.

Çocuklar için  Korsan Gemi Turu

Marmaris Korsan Teknemiz  bu sefer sadece yetişkinler düşünülerek değil çocuklarda düşünülerek tasarlanmıştır. Korsan gemimizde çocuklarınızın oynayabileceği alanlar ve çocuklar için özel animasyon gösterilerimiz yer almaktadır. Animasyon ekibimiz gün boyu minik misafirlerimiz ile ilgilenirken, sizlerde çocuklarınızdan ayrılmadan eğlenceli dakikalar yaşayabileceksiniz. Özellikle çocuklar içinde eğlenceli ve keyifli aktiviteler sunan bu turumuzda minik misafirlerimizi eğlenceli aktiviteler, animasyonlar ve kendileri gibi minik hediyeler beklemektedir.

Bu ürünü sepete eklediniz: