Marmaris Hisarönü Tekne Turu

Hisarönü’nün denizi mavinin her tonunu barındırıyor. Yeşille mavinin tam olarak burada kucaklaştığını görebilirsiniz. Tertemiz koyları ve plajlarında vakit geçirmek gerçekten de size bütün yılın yorgunluğunu unutturacak. Bu doğa harikası oluşum için fiyatlarla ve Hisarönü – Orhaniye tekne turuna dahil olan her şey hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon yapabilirsiniz.

Açıklama

Marmaris Hisarönü Tekne Turu

Marmaris Hisarönü Tekne Turu tatil paketi her şey dahil fiyatlarla haftanın her günü tur düzenlenmektedir. Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Hisarönü, son yıllarda giderek artan bir turizm potansiyeline sahip tatil beldelerimizden biridir. Marmaris ile Datça arasında ve yemyeşil ormanlarla kaplı küçük bir köy. Hala el değmemiş koyları, bölgeleri bulunmaktadır. Ayrıca Akdeniz ve Ege’deki pek çok tatil yeriyle kıyaslanırsa oldukça sakin, sessiz ve huzur dolu bir tatil köyü.

Dar ve keskin virajlı bir yol olan ve bir ara epeyce yükselen Marmaris — Datça yolunun en keyifli tarafı, bir yanda Hisarönü, öte yanda da Gökova Körfezi’nin manzaraya sahip olmasıdır.