Marmaris Efes Turu

Marmaris Efes Antik dünyanın en önemli uygarlık, kültür, bilim ve sanat merkezlerinden biri! Efes Antik Kenti, İzmir’in Selçuk ilçesinde yer alıyor. Tarihte tamamen mermerden yapılan ilk şehir turuna çıkmaya hazır mısınız?

Açıklama

Marmaris Efes Turu

Tarih severler! Bu sadece bir tur değil, bunun sizin için bir tarih gezisi ve öğretisi olacağını unutmayın. Efes, Doğu Akdeniz’in en iyi korunmuş klasik kenti olup, Roma dönemi atmosferini hissetmek için bir olanak olup dünyanın en harika yerleri arasında gösterilmektedir.

Türkiye’ nin bati kıyılarına yakin tepeler üzerinde dağılmış, 2000 yıllık bu eski Roma kenti açık hava müzesidir adeta.. Organizasyonumuzun sağladığı profesyonel turist rehberleri ile tamamen klimalı otobüs sizin oraya rahatça seyahat etmenizi sağlar.

Efes olarak adlandırılan dünyanın en iyi korunmuş antik kentlerinden birini ziyaret edebilir,.Virgin Mary, antik dünyanın yedi harikasından biri olan “Artemis Tapınağı” ni görebilirsiniz . Efes’ te bulunan ve Tom Jones, Diana Ross ve Sting. Yes gibi yıldızlara ev sahipliği yapmış olan bin yıllık amfi tiyatroyu da rehberler eşliğinde aynı gün gezebilirsiniz.

Bu ürünü sepete eklediniz: