Marmaris Banana Su Sporları

Marmaris Banana Su Sporları ile 8 – 12 kişilik süper keyifli bir su sporu  sizleri bekliyor. Marmaris Su Sporları aktivitelerimize katılmak isteyen misafirlerimizi otellerinden yada konakladıkları bölgeden (Marmaris ve İçmeler sınırları dahilinde) alıyoruz ve aktiviteleri bittiğinde dilerlerse otellerine geri bırakıyoruz.

Açıklama

Marmaris Banana Su Sporları

Marmaris Banana Su Sporları ile 8 – 12 kişilik süper keyifli bir su sporu  sizleri bekliyor. Marmaris Su Sporları aktivitelerimize katılmak isteyen misafirlerimizi otellerinden yada konakladıkları bölgeden (Marmaris ve İçmeler sınırları dahilinde) alıyoruz ve aktiviteleri bittiğinde dilerlerse otellerine geri bırakıyoruz. Marmaris su sporları denilince en çok tercih edilen aktivitelerden birisi de banana su sporudur. Muz şeklinde olan ve 8 kişinin aynı anda suyun üzerinde kaydığı süper bir aktivitedir. Adrenalin arayan tatilcilere, sertifikalı eğitmenler gözetiminde çeşitli banana su sporu yaptırıyoruz. Süper güçlü sürat teknesinin arkasında zıplaya hoplaya bir eğlence.

Herkes muz su sporlarını yapabilir. Çocuklar ve yetişkinler için uygun bir su sporları etkinliğidir. Yüzücü olmayanlar bile can yeleği giyerek Marmaris Banana Boat turu yapabilirler. Kazaları önlemek için sıkıca bağlamaya dikkat edin. Teknenin sizi Marmaris’in berrak sularında yönlendirmesine izin verin.