İçmeler Tekne Turu Her Şey Dahil

İçmeler Tekne Turu Her Şey Dahil

Gözlerinizi kapatın masmavi bir gökyüzü ve onun altında turkuaz bir deniz hayal edin. Yüzünüzü güneşe dönün ve sıcaklığı tüm vücudunuzda hissedin. Sonra gözlerinizi açın. Kendinizi bir şezlongun üzerinde doğanın içinde bulacaksınız. İçmeler tekne turuna hoş geldiniz, keyifli bir gün sizleri bekliyor.

Açıklama

İçmeler Tekne Turu Her Şey Dahil

Öncelikle sizi kaldığınız otelde alıyoruz ve iskeleye getiriyoruz. 2 katlı teknemize sakin sakin yerleşiyorsunuz. Dilerseniz üst kata dilerseniz de alt kata geçebilirsiniz. Yaklaşık 30 dakikalık bir seyirden sonra duraklarımıza teker teker uğramaya başlıyoruz.

Cennet Adası – Adının hakkını sonuna kadar veren bu adada bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Zaten siz istemeseniz de eliniz fotoğraf makinesine gidecektir. Burada kısa bir mola verip Fosforlu Mağara‘ya geçiyoruz.

Fosforlu mağara – Teknemiz yavaş yavaş mağaraya yaklaşıyor. Bu mağaraya bayılacağınızın garantisini veriyoruz size. Burada dilerseniz denize girip yüzebilirsiniz de. Burada 20 dakikalık bir zaman geçireceğiz. Yani hem yüzmek hem de fotoğraf çekilmek için yeterli zamanınız olacaktır.

Akvaryum Koyu –  Bu koy turumuzun diğer durağı. 30 dakikalık bir bekleme süremiz var burada da. Yüzmek için şahane olan bu koyda akvaryumda yüzüyormuş gibi hissedeceksiniz. Adının hakkını fazlasıyla veren bir yer doğrusu.

Amos Koyu  Burada hem denizin tadını çıkaracağız hem de kültürel yerleri gezeceğiz. Amos Koyunda bulunan Amos Antik Tiyatrosu siz ziyaretçilerini bekliyor. Koya hakim bir tepede kurulmuş olan tiyatroya çıktığıızda şahane bir manzara ile de karşılaşacaksınız.

Turunç – Marmaris’in kalabalığından kaçanlar için Turunç biçilmiş kaftan. Hem şahane bir yer hem de oldukça sakin. Burada bir saatten fazla bir mola vereceğiz ve çevreyi gezmek için yeteri kadar vaktiniz olacak. İster Turunç manzarasına karşı bir şeyler için ister hediyelik eşya dükkanlarından bir şeyler alın. Karar size kalmış.

İçmeler Tekne Turu Fiyatına Dahil Olan Hizmetler;

  • Otelden tekneye, tekneden otele transfer
  • Öğle yemeği
  • Limitsiz çay, kahve, kola, fanta, meyve suyu, ice tea.
  • Sigorta

İçmeler Tekne Turu Fiyatına Dahil Olmayan Hizmetler;

  • Kişisel harcamalar
  • Diğer içecekler
  • Profesyonel fotoğrafçı

Ayrıca gelirken yanınızda, havlu, güneş kremi, terlik, güneş gözlüğü, şapka gibi kişisel eşyalarınızı da getirme

Bu ürünü sepete eklediniz:

WeCreativez WhatsApp Support
Marmaris Travel Agency Destek ve Bilgi Hattı
👋 Merhaba,