Marmaris Dalyan Turu

130,00

Güzel doğası, tertemiz denizi ve tarihi dokusu ile ülkemizin en güzel yerlerinden biri olan Dalyan huzur dolu bir tatil beldesidir. Dalyan Tekne Turu: Servis araçları sabahtan misafirlerimizi alıyor ve gezinti için misafirlerimizle mükemmel bir güne hazırlanıyoruz.

wws Marmaris Travel Agency / Support Team Need Help? Contact Us via WhatsApp

Açıklama

Güzel doğası, tertemiz denizi ve tarihi dokusu ile ülkemizin en güzel yerlerinden biri olan Dalyan huzur dolu bir tatil beldesidir.

Dalyan Tekne Turu: Servis araçları sabahtan misafirlerimizi alıyor ve gezinti için misafirlerimizle mükemmel bir güne hazırlanıyoruz.

Sabah saat 6.30 civarında otelinizden alınıp ortalama 3 saatlik keyifli yolculuğumuzun ardından Dalyana varacaksınız. Yol güzergahında kahvaltı için bir defa mola verilecektir (kahvaltı fiyata dahil değildir). Dalyanda ilk durağımız çamur banyosu olacaktır. Yerliler çamur banyosunun cildin kırışmasını önlediğini ve sağlık açısından bir çok faydası olduğu bilinen bir gerçek.

Sonra oraya yakın bir restoranda size çok lezzetli açık büfede öğle yemeği sunulacaktır. Yemekten sonra gölde tekne turu yapılacaktır.

Bu turda dağlara oyulmuş Likya kaya mezarlarını göreceksiniz. Tecrübeli rehberimiz size tarihi anlatacaktır. En son durağımız olan Kaplumbağa plajında güneşlenmek, dinlenmek, yüzmek ve oraları keşfetmek için 1 saat vaktiniz olacaktır. Belki gölde kocaman kaplumbağa göreme ihtimaliniz olabilir. Trafiğin durumuna göre saat 20 ile 21 arası otelinizde olacaksınız.

Dahil Hizmetler

  •  Full Sigorta
  •  Klimalı Araçlar
  •  Profesyonel Rehber
  •  Açık büfe öğle yemeği
  •  Tekne Turu
  •  Çamura giriş
  •  İztuzu plajına giriş

Dalyan Tekne Turu: Servis araçları sabah 08:00’de misafirlerimizi toplamaya başlar ve marinaya transferlerini gerçekleştirir. Daha saat 09:00 civarı teknemiz limandan ayrılır ve yaklaşık 2 saat gemi ile seyahat edilir. Bu seyahat süresi sonunda dünyaca ünlü iztuzu plajına varılır. Burada nehirde seyahat edileceğinden misafirler ufak ( 25’er kişilik) piyade teknelerine aktarılır.

Iztuzu plajında verilecek olan mola süresini dilediğiniz gibi geçirebilirsiniz. Size verilecek olan serbest zaman süresi boyunca bir tarafı tatlı su, bir tarafı tuzlu su olan bu plajda dilediğiniz tarafta yüzebilirsiniz. Dileyen misafirler ise güneşin tadını çıkararak zamanlarını güneşlenerek geçirebilmektedir.

Dalyan çamur banyoları yıllardır insanlara şifa dağıtmasıyla da bilinmektedir. Tur programımız içinde yer alan bu tesiste 1 saatlik mola verilmektedir. Giriş ücretleri fiyata dahildir.Bu tesiste diler çamur banyosunu kullanabilir, dilerseniz sıcak termal havuzlar da yüzebilirsiniz. Bir çok sağlık problemine iyi geldiği bilinen bu tesise yaz aylarında bir çok yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Çevre tatil merkezlerinden akın akın gelen turistler hem eğlenmek, hem de şifa bulmak için ziyaret etmektedirler.

Bu ürünü sepete eklediniz:

WeCreativez WhatsApp Support
Marmaris Travel Agency Destek ve Bilgi Hattı
👋 Merhaba,