Marmaris Türk Hamamı

Marmaris Türk hamamı en çok tercih edilenler arasında yer alır. Marmaris Türkiye’nin önemli tatil merkezlerinden biridir. Burası tatil seçenekleri ve yapılan etkinlikleri ile yoğun bir turist çeker. Yazın sokakları hem gündüz hem gece oldukça kalabalık olur. Gelen turistlerin büyük çoğunluğunu yabancı turistler oluşturur. Marmaris’i tatil için tercih edecek olanlara uygun fiyatlarla kalacakları alanlar bulunur. Ayrıca doğaseverler için çadır kamp alanları da bulunur. Tatilciler aradıkları tüm imkânları ve eğlence seçeneklerini Marmaris’te bulabilirler. Buraya gelen tatilciler için bir farklılık oluşturması adına Türk hamamı seçeneği de bulunmaktadır. Türk hamamlarında tatilin yorgunluğunu atabilirler ve vücutlarında bulunan ölü derilerden kurtulabilirler. Özellikle yabancı turistlerin bu hamamlardan hizmet alması kültürümüzü yakından tanımaları açısından önemlidir.

Türk Hamamlarının Özellikleri

Hamam geleneği oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Bu hamamlarda Türk kültürünün izlerini ve geleneklerini görmek mümkündür. Marmaris yaz aylarında gelen turistler ile gayet yoğun günler geçirir. Buraya gelen turistlerin Türk kültürünü yakından görmeye imkân tanıyan hamamlar kültürümüz açısından büyük öneme sahiptir. Bu sebeple buraların iyi tanıtılması gerekir.

Türk hamamları belli başlı bölümlerden meydana gelir. Buralar soyunma odaları, yıkanma alanları, göbek taşı burada kese atılır ve dinlenme alanları olarak belirlenmiştir. Hamamda herkese peştamal denilen havlular verilir ve bir hamam geleneği sayılan bayanlar için kullanılan takunya terlikler bulunur. Firmamız hamam turları da düzenliyor. Bu turlara bayanlar ve erkekler ayrı olarak katılırlar. Ayrıca hamamı yerli turistler ve yabancı turistlerde tercih edebilirler.

Marmaris’te Düzenlenen Hamam Turları

Firmamız tarafından düzenlenen hamama gitme etkinliği tatilinizi renklendirmek adına iyi bir seçenek olacaktır. Sizleri bulunduğunuz alanlardan servislerimiz ile alıp hamama getiriyoruz. Hamam keyfi tamamlanan kişileri yeniden otellerine bırakıyoruz. Kişilerin tercihlerine göre standart hamamlar ve VİP hamamlar bulunur. İsteyen gideceği alanı seçebilir. Tabi VİP hamam hizmetleri daha pahalıdır. Çünkü burada sizleri konforlu bir hizmet bekler. Yapılan hizmetler ve sunumlar sizleri özel hissettirecektir. İlk gittiğinizde sizleri rahatlatacak çay ve kahve ikramları bulunur. Ardından sauna köpük ve keseleme işlemleri gelir. En sonda ise müşterilere çeşitli masajlar ve aroma terapiler yapılacak ve yine ikram servisleri sunulacaktır. Sonrasında firmamız sizi otelinize bırakacaktır. Firma olarak düzenlediğimiz hamam turlarında tatilcilerin hem farklılık yaşaması hem de yabancıların Türk kültürünü yakından görmelerini istiyoruz.

Marmaris Türk Hamamının Faydaları

Marmaris Türk hamamı gelen ziyaretçilerin en çok merak ettiği aktiviteler arasında yer alır. Firma olarak gelen tüm yerli ve yabancı turistlere hamam deneyimi yaşamalarına yardımcı oluyoruz. Bu sebeple tatilcilerin bu beldelerden memnun ayrılmalarını istiyoruz. Düzenlenen hamam turlarına katılan kişiler hamamların faydalarından yararlanmış olurlar. En önemli faydası vücudunuzu rahatlatacak, ölü derilerinizi kaldıracak ve temizleyecektir. Kan dolaşımınız artacak ve vücudunuzdaki kötü toksinleri atmış olacaksınız. Burada verilen hizmetler ile hem vücudunuzu hem de ruhunuzu tazeleyeceksiniz. Özellikle yabancı turistler hamam keyfi sırasında yapılan keseleme işlemleri ile vücutlarının hava aldığını hissedecekler ve tüm gözenekleri açılacaktır.

Marmaris Türk Hamamı Fiyatları

Firmamız tatilciler için hamam turları düzenliyor. Tura katılmak isteyenleri özel olarak kaldıkları noktalardan alıyoruz ve gideceğimiz hamama bırakıyoruz. Hamamda keyifli vakit geçiren insanları daha sonra otellerine ve kaldıkları adreslere bırakıyoruz. Hamam turuna katılan kişilerden ücretler alınır. Bu ücretler yetişkinler ve çocuklar için ayrı ayrı belirlenmiştir. Düzenlediğimiz hamam turlarında tatilcilerin istekleri de etkilidir. Kimisi VİP hizmetlerden yararlanırken kimisi standart hamam hizmetlerinden yararlanır. Bu durum ücretler üzerinde etkili oluyor. Hamam turları insanların keyifli bir şekilde ayrılmalarına yardımcı olacaktır. İstediğiniz zaman firmamızın turlarına katılabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WeCreativez WhatsApp Support
Marmaris Travel Agency Destek ve Bilgi Hattı
👋 Merhaba,