Marmaris Single Buggy Safari

Marmaris Single Buggy Safari kelimesini pek çok kişi duymuştur. Safari dendiği zaman akla sadece Afrika bölgesinde yapılan vahşi hayvanların bulunmuş olduğu ortamda yapılan geziler gelmektedir. Asma safarinin kelime anlamı ise doğa ile iç içe yapılan adrenalin dolu gezilerdir. Ülkemizde de farklı beldelerde safari yapıldığını görebilmekteyiz. Bu bölgelerden bir tanesi de Ege bölgesidir. Türkiye’nin üç tarafının denizlerle kaplı olması tatil açısından deniz tatili tercih edilir olmasını artırmaktadır. Tatil cennetlerinden bir tanesi de tartışmasız Marmaris’tir. Marmaris doğası, ormanları, adaları, koyları ve denizleri pek çok turistin uğrak noktası olmasını sağlamıştır. Marmaris’in bu kadar güzelliğinin yanında birçok etkinlikte tercih edilmesinin en önemli nedenleri arasındadır.

 Marmaris’te Yapılması Gereken Etkinlikler

Marmaris özellikle yaz aylarında pek çok ziyaretçinin akınına uğrayan bir şehirdir. Burada bazı etkinlikleri yaparak hem kalabalıklardan uzaklaşabilir hem de doğa ile iç içe vakit geçirebilirsiniz. Marmaris’te yapılacak olan etkinlikler arasında en yaygın olanları tekne turu ve safaridir. Marmaris’te buggy safari veya quad safari yapmanız mümkündür. Firmamız bu iki hizmeti de sizlere güvenli bir şekilde sunmaktadır. ATV motorlar ile veya bu motorların benzeri olan buggy motorlar ile bu safarilere çıkmanız mümkündür. Muhteşem doğal güzellikler arasında üstü açık yüksek dört tekerlekli motosikletler ile en üst seviyede yaşamanız mümkündür.

Buggy Safari

Buggy dağ, kum, tepe, alçak su gibi yerlerde rahatlıkla hareket edebilen araçlara verilen isimdir. Bu araçlar yüksek tekerlekleri ile dikkat çekmektedir. Buggy araçlarının üst kısımları açıktır. Böylece safari yaparken doğa ile iç içe olmanızı sağlamaktadır. Marmaris’te kendimize özgü ayırmış olduğumuz alanda sizlere buggy Safari zevkini sunmaktayız. Adrenalin seven ve doğa ile baş başa kalmak isteyen kişilerin en önemli tercihi olmuştur.

Marmaris Single Buggy Safari

Marmaris’in bu güzel beldesinde firmamızın sizlere sunmuş olduğu safariler de ister yalnız ister iki veya dört kişi ile katılabilirsiniz. Single buggy safari fiyatı ile double buggy safari fiyatları birbirlerinden farklı olmaktadır. Ayrıca safari yapacak olan kimselere ferdi kaza sigortası yaptırma zorunluluğumuz bulunmaktadır. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir kazada mağdur olmamanız hedeflenmektedir. Firmamızın önem verdiği şeylerden bir tanesi de güvenliktir.

Buggy Safari İçin Sunduğumuz Ayrıcalıklar

Firmamız sizlere buggy safari için pek çok ayrıcalık sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de safari alanına tek başına gelmek istemeyenler, bu alanı bulmakta zorlanan kimseler için otelden al otele bırak hizmetimizdir. Bu hizmetimiz tamamen ücretsiz olarak yapılmaktadır. Böylelikle safari alanına getirilen herkes aynı anda safariye başlayabilmektedir.

Safariye başlamadan önce yapmış olduğumuz bir diğer hizmet ise sizlere pratik bir eğitim vermektir. Böylelikle safari sırasında karşılaşabileceğiniz bazı sorunların kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz. Buggy safari de fiyatlandırmada tek kişi veya çift kişi olması etkenler arasındadır. Safari süremiz 2 ila 4 saat arasında sürmektedir. Bir rehberimiz ile başlayıp tüm eğlence duygusunu rahat bir şekilde yaşamanızı sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz

Ayrıca firmamız sizlere doğa ile iç içe yaşayacağınız muhteşem adrenalin duygusunu tüm güvenlik önlemleri alınmış olan araçları ile sunmaktadır. Sürekli olarak araç bakımlarımızı yaptırmaktayız. Gelmeden önce muhakkak üzerinize uygun rahat kıyafetler giymeniz gerekmektedir. Safari yapmak isteyenlerin bilmesi gereken diğer bir ayrıntı ise ehliyet zorunluluğunun olmadığıdır. Fakat herhangi olumsuz durum oluşmaması ve güvenlik gibi nedenlerden dolayı 14 yaşın altındaki çocuklara safari aracının kullanılması yasaklanmıştır. Aile bireyleri ile beraber her yaştan çocuk bu safari turuna katılabilirken araç kullanma için yaş sınırı bulunmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WeCreativez WhatsApp Support
Marmaris Travel Agency Destek ve Bilgi Hattı
👋 Merhaba,