Marmaris Quad Buggy Safari

Marmaris Quad Buggy Safari Doğal yaşamda yapılan yolculuklara, keşif amacı ile düzenlenen gezilere safari ismi verilmektedir. Safarinin farklı türleri yapılmaktadır. Özellikle kıyı kesimlerimizde tatil yörelerini ziyaret eden kimseler için farklı safari seçenekleri bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi quad safari diğeri ise buggy safaridir. Peki, quad nedir, buggy nedir? Özellikle dağlık yerlerde kullanılmak üzere düzenlenmiş olan araçlara buggy ve ATV isimleri verilmektedir. Buggy kum tepeleri, dağlar, çöller gibi pek çok alanda kullanılmaktadır. Bu araçların asıl amacı eğlencedir.

Bu araçlar bahsi geçen yerlerde bile hızlıca kullanılabilmektedir. Üstü açık olan bu arabalar genellikle güç ağırlık dengesi yapılmış olan araçlardır. Quad nedir sorusuna gelecek olursak; bu araç tipini genellikle ATV olarak bilmekteyiz. Yine dağlarda, çöllerde, kum tepesi gibi yerlerde rahatlıkla kullanım sağlayabilmesi için düzenlenmiş olan araç tipidir. Kısaca bu araçlara arazi araçları denilebilir.

Quad Safari Neden Gereklidir?

Ülkemizde pek çok farklı tatil beldesi bulunmaktadır. Fakat her tatil beldesinde safari yapma imkanı bulunmamaktadır. Marmaris safari için oldukça uygun bir yerdir. Muhteşem doğası ve ormanlık alanları safari yapmak isteyenlerin aradıkları bu kusursuz ortamı oluşturmaktadır. Safari yapılırken mutlu, eğlenceli ve harika vakitler geçirebilmek hedeflerdendir. Pek çok kişi gezmeye tatile gittiği zaman adrenalin duygusunu da tam manasıyla yaşamak istemektedir. Duygunuzu en yüksek seviyeye çıkarmak için quad safariyi tercih edebilirsiniz.

Buggy Safari Ömürde Bir Kez Olsa Görülmeli

Marmaris’in eşsiz doğasında belirlenen bazı alanlarda safari yapmak oldukça uygun olmaktadır. Burada görmek istediğiniz yerleri farklı bir tecrübe ile görebilmeniz sağlanmaktadır. İnsanların arasından sıyrılıp tatilinizde farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız buggy safariyi tercih edebilirsiniz. İçerisinde sizlere sunmuş olduğumuz pek çok ayrıcalıklı hizmetten de faydalanabilmeniz mümkündür. Tatilinizde renkli anılar biriktirebilmek için doğru bir tercih olacaktır.

Marmaris’in Hangi Bölgesinde Safari Yapmak Daha Uygundur?

Buggy ve quad safari yapabilmek için firmamızın belirlemiş olduğu bölge oldukça güzeldir. Burada eşsiz bir manzara seyri ve muhteşem bir eğlence deneyimi yaşayabilmeniz mümkündür. Marmaris küçük bir şehir olduğu için tatil yapmak isteyenlerin üzerinde etkisi oldukça fazla olduğu zaman kalabalık olmaktadır ve bu durum sizleri rahatsız edebilmektedir. Firmamızın safari için seçtiği alan ise tamamen insanlardan izole doğa ile iç içe bir alandır.

Marmaris Quad Buggy Safari İçerikleri Nedir?

Safari yapmak isteyen müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu hizmetin ayrıcalıklı bazı içerikleri de bulunmaktadır. Safari yapılacak olan alanın şehrin dışında ve küçük bir yerde olması sizin buraya bulmanızı zorlaştırabilmektedir. Bu sebeple firmamız sizleri kalmış olduğunuz yerden alıp safari bölgesine getirme hizmetini de sizlere sunuyoruz. Safari turumuzun içerisinde sizlere sunacak olan pratik eğitimler bulunmaktadır. Ayrıca farklı ihtiyaçlarınıza karşıda cevap niteliğinde safari etkinliğimizin farklı içerikleri bulunmaktadır. Fiyatlarımızda etkinliklerin içeriklerine göre farklılıklar gösterebilmektedir.

Prensiplerimiz

Quad veya Buggy safari yapmak istediğiniz zaman bazı kurallarımızın bulunduğundan sizleri haberdar etmekteyiz. Özellikle yaş olarak vermiş olduğumuz sınırlamalar ile bu işlemi yapmaktayız. Çünkü sizlerin can güvenliği bizim için her şeyden önce gelmektedir. Bunun dışında safari sırasında bilmeniz gereken pratik bilgileri de sizlere aktarmaktayız. Kişisel hayat sigortamızın yapılması konusunda da en baştan sizleri bilgilendirmekteyiz. Böylelikle olası bir kaza durumunda sizlerin sağlığını güvence altına almış olmaktayız.

Safari etkinliği sırasında sizlere eşlik edecek olan arkadaşlarımız da bulunmaktadır. Bu etkinliğimizi yapmak için geldiğiniz zaman giyeceğiniz kıyafetlerin rahat ve kirlenmesine göz yumduğumuz kıyafetler olmasına özen gösterelim. Safari etkinliği yapmak istediğimiz zaman internet sitemizden veya iletişim numaralarımızdan bizlerle irtibat sağlayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WeCreativez WhatsApp Support
Marmaris Travel Agency Destek ve Bilgi Hattı
👋 Merhaba,