Marmaris Günübirlik Turlar

Marmaris günübirlik turlar sayesinde yeni yerler keşfedebilirsiniz. Marmaris eşsiz manzarası ve doğal güzellikleri ile insanların ilgisini çekecek tatil beldeleri arasında yer alır. Muğla’nın önemli ilçelerinden biridir ve burası ege bölgesi sınırları içerisinde yer alır. Belde Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü ve denizinin yılın yedi ayı insanlara girme imkânı sunduğu bir tatil yeridir. Buraya sürekli farklı yerlerden turistler gelerek Marmaris limanını kullanırlar. Ayrıca Marmaris Mavi Yolculuk yapılan güzergâhlar arasındadır.

Doğal bir limana sahip olan beldenin liman kapasitesi de yüksektir. Marmaris yaz aylarında farklı ülkelerden ve farklı şehirlerden sürekli tatilci ağırlar. Yaz tatilini burada geçirmek isteyenlerin dışında Marmaris’e günübirlik turlar da düzenlenerek şehrin önemli yerlerinin yakından görülmesi sağlanır. Günübirlik turlar firmalar tarafından düzenlenir. İçerisinde farklı etkinlikler barındıran turlar rehberler eşliğinde yapılarak insanlara gezinin yanında önemli bilgiler de verilir.

Marmaris Günübirlik Turlar Nasıl Düzenlenir?

İsminden de anlaşılacağı üzere günübirlik turlar gün içerisinde varılmak istenen noktaya ulaşmak ve gün sonunda o noktadan ayrılmak anlamına gelir. Günü birlik turlar tecrübeli ve alanında başarılı firmalar tarafından organize edilir. Marmaris’ten yakın alanlara doğru günü birlik turlar düzenlenir. Turlara katılmak isteyen tatilcilerin yapması gereken tur düzenleyen tur firmalara giderek yapılan turlar hakkında bilgi almak gerekir. Çünkü herkesin ilgi duyacağı ve merak edeceği noktalar birbirinden farklıdır.

Tur düzenleyen firmalar gidilecek noktaları belirliyor, insanlarda buna göre kendilerine bir yer belirliyor. Mesela tekne turu sevenler bu turları seçerken, tarihi alanları merak edenler eski medeniyetlere ev sahipliği yapmış yerlere giderler. Ayrıca Marmaris’e yakın tarihi ve doğal güzelliklere sahip yakın şehirlere ve beldelere de günübirlik turlar düzenlenir.

Tekne Turu

Denizle iç içe olmayı seven tatilciler için firmamız tarafından tekne turları düzenleniyor. Marmaris’te tatil yapan tatilciler için tatillerini daha eğlenceli hale getirmek için firma olarak bizlerde gelen insanlara yardımcı oluyoruz. Bu turlar ile Marmaris’in yakın çevresi keşfedilmeye çalışılırken tekne içerisinde bulunanlar için su sporları da düzenleniyor. Tekne turları yerli ve yabancı tüm misafirlerin dikkatleri çekiyor.

Bu turlar arasında, Ege adaları tekne turları, Dalyan tekne turu, Sedir adası tekne turu ve her şey dâhil tekne turları düzenleniyor. Teknede bulunanlar yeşil ve mavinin buluştuğu tüm tonları yan yana görme imkânına sahip oluyorlar. Ayrıca önemli koylara gidilerek buraların görsel güzellikleri yakından görülür. Bu koyların en çok bulunduğu Dalyanda ziyaretçiler İz tuzu plajında denizin keyfini çıkardıktan sonra Dalyan çamur banyosu yaparlar.

Günübirlik Safari Turları

Marmaris’e gelen turistler sadece deniz keyfi yaşamazlar. Bunun dışında firmamız tarafından düzenlenen safari turları da önemli yer tutar. Bu turlar içerisinde jeep ile safari turu, ATV safari turu ve at safari turu gibi turlar yer alır. Heyecan ve adrenalin arayan tatilcilerin son zamanlarda en uğrak alanları bu noktalar olmuştur. Özel olarak hazırlanan parkurlar ve parkur araçları buralarda bulunur. Son derece güvenli bir ortam olan bu alanlarda rehberler ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri ve psikomotor becerileri size kazandırmaya çalışırlar. Firmamız safari turları için sizi evlerinizden ya da otellerinizden alarak safari noktalarına güvenli bir şekilde getirirler.

Firmamızın düzenlediği turlar gruplar halindedir. Düzenlediğimiz turlar safari kategorilerine ayrılır. Herkes gitmek istediği alana bırakılır. Safari alanlarında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gereksinimlerinizi karşılayacak mekânlar bulunur. Safariye katılacak tatilciler muhakkak yanlarında yedek ayakkabı ve kıyafet getirmeleri gerekir. Zorlu arazi şartları ve parkurlar ile elbiseleriniz kirlenebilir. Firmamızdan aldığınız hizmetler ile sorunsuz ve güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WeCreativez WhatsApp Support
Marmaris Travel Agency Destek ve Bilgi Hattı
👋 Merhaba,