Marmaris Double Quad Safari

Marmaris Double Quad Safari özel içeriği ile sizi bekleyen eğlenceli bir alandır. Yurt içinden ve yurt dışından pek çok turist tatil için Marmaris’i tercih etmektedir. Marmaris yılın hemen her ayında sıcak ve yeşilini koruyan bir şehirdir. Fakat özellikle bahar ve yaz aylarında pek çok ziyaretçiyi kabul etmektedir. Marmaris’in muhteşem koyları, adaları ve ormanları gidenleri büyülemek için yeterlidir. Doğa ile baş başa ve iç içe bir tatil geçirmek istiyorsanız Marmaris’i tercih edebilirsiniz. Marmaris’te tekdüze bir tatili eğlenceli hale getirmek için de farklı etkinlikler bulunmaktadır. Bu etkinlikleri şu şekilde sıralayabiliriz; tekne turu, quad safari, buggy safari ve daha pek çok farklı etkinlik bulunmaktadır. Adrenalin duygusunu en yüksek seviyede yaşamak isteyenler bu safarileri tercih etmektedirler.

Quad Safari Nedir?

Quad safari toplum içerisinde daha çok ATV safari olarak bilinmektedir. Burada kullanılan araçlar dağ, kum tepeleri, adalar gibi yerlerde dengeyi kaybetmeden sürülebilecek büyük tekerlekli üstü açık araçlardır. Bu araçlara verilen isim ATV motorlardır. ATV motor aslında bir nevi 4 tekerlekli motosiklettir. Bu motorları belirlenen bölgelerde dağ, çamur, su demeden gezmek mümkündür. Eğlenceyi en yüksek boyutta yaşayabilmek için safari turları doğru bir tercih olacaktır. Yeri geldiği zaman ıslanmak, yeri geldiği zaman yükseklere zıplamak, yeri geldiği zaman yüksek yerlerden uçmak, yani adrenalin duygusunu hissetmek quad safari ile mümkündür.

Marmaris Double Quad Safari İçeriği

Quad safari de firmamızın ilk önce dikkat etmiş olduğu alan sağlık konusudur. Sağlık ile ilgili herhangi bir sorun oluşmaması, oluşabilecek kaza durumlarında ise kişilerin mağdur olmaması için tüm önlemleri almaktayız. Kullanmış olduğumuz ATV motorlarının bakımlarını sıklıkla yaptırmaktayız. Ayrıca safariye çıkarken mutlaka bir rehber eşliğinde tura başlamanızı sağlamaktayız. Ayrıca ferdi kaza sigortası yaparak daha sizlerin herhangi bir kaza durumunda mağdur olmamanızı sağlamaktayız. Firma olarak sizlerin safari turu sırasında görebileceğiniz herhangi bir zarar olmayacak şekilde güvenlik düzeyini ayarlamaktayız.

Çalışma Prensibimiz

Firmamızın quad safari ile ilgili sunmuş olduğu hizmetlerin içeriğinde farklı şeyler bulunmaktadır. Farklı paket içeriklerinde farklı fiyatlar sunmaktayız. single quad safari ile double quad safari ücretlendirmeleri birbirlerinden farklıdır. Safariye başlamadan önce eğitmenlerimiz tarafından kısaca bir eğitime tabi tutulmaktasınız. Bunun dışında Safari yapacağımız zaman birazcık şehrin dışında olduğu için buraya gelme sorunu yaşayan kişilere kalmış oldukları otellerin Pansiyon, Apart otel gibi yerlerden alıp safari alanına ücretsiz olarak getirmekteyiz. Safari bittikten sonra da kişileri tekrardan kaldıkları yerlere götürmekteyiz. Temel prensibimiz sizlere adrenalini bilinen en yüksek miktarda yaşatırken güvenliğinizi tam manası ile sağlamaktır.

Quad Safariye Gitmeden Önce

Quad safariye gitmeden önce bazı kuralları bilmeniz gerekmektedir. Bu safariye her yaş grubundan çocuk ile katılabilirsiniz. Fakat burada önemli olan aracı kullanacak olan kişinin 14 yaşından küçük olmamasıdır. Quad safari de araç kullanabilmeniz için ehliyetinizin olmasına gerek yoktur. Safari yapılacak olan alanda dağlık, çamurluk, ıslak alanlar olabilmektedir. Safariye gelirken buna uygun kıyafetler seçmeniz rahat etmeniz açısından oldukça önemli bir noktadır. Sonrasında kendinizi doğanın yeşilliğiyle buluşmuş olan muhteşem güzelliklerine bırakarak bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Fiyatlarımız

Quad safari fiyatlarımızda içeriği göre farklılıklar vardır. Genel olarak tek kişilik safari, iki kişilik safari fiyatlarımız farklılıklar göstermektedir. Grup olarak safari yapılmak istendiğinde ise sizlere farklı fiyat seçeneği sunmaktayız. Safari süresi ortalama 2 ila 4 saat arasında yapılmaktadır. Saat ile ilgili herhangi bir değişiklik istediğiniz zamanda farklı fiyatlar sunmaktayız. Sizlerde single veya double quad safari yapmak istiyorsanız mutlaka firmamızla iletişime geçmelisiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WeCreativez WhatsApp Support
Marmaris Travel Agency Destek ve Bilgi Hattı
👋 Merhaba,