Marmaris Double Buggy Safari

Ege bölgesinde yer alan Marmaris Muğla’nın turizm noktasında gelişmiş ilçelerinden biridir. Burası denizi ve yeşil manzarası ile yerli ve yabancı turistlerin uğrak alanları arasında ilk sıralarda yer alır. Ayrıca bu bölgeler geçmiş dönemlerden günümüze kalan kalıntılar ile de dikkatleri çekiyor. Eski medeniyetlere ait yerleşim kalıntıları bulunur. Buraya havalimanını kullanarak gelen tatilciler önce dalaman havaalanına iniş yaparlar. Ardından bir saatlik mesafe sonrasında Marmaris şehir merkezinde olurlar. Buraya gelen tatilciler için farklı özellikte aktiviteler düzenlenir ve tatilleri renklendirilmeye çalışılır. Yapılan etkinliklerden biri de Marmaris double buggy safari’dir. Son derece aksiyon ve eğlence içeren bu safari türü özellikle yabancı turistler tarafından tercih ediliyor.

Marmaris Double Buggy Safari Nedir?

Eğlence ve aksiyon arayan turistler için düzenlenen bir aktivitedir. Burada zorlu arazi koşullara uygun hazırlanan dayanıklı araçlar bulunur. Bu araçları dileyen kişiler kullanabilir. İster tek kişi ister çift kişi kullanabilirler. Buggy safari alanları şehir merkezine on beş dakika uzaklıkta bulunurlar. Burası bu eğlencenin yapılması için özel parkurlar halinde düzenlenmiştir. İster yüksek alanlardan geçin isterseniz de çamurlu sulara batarak eğlenceli saatler geçirmek için son derece önemli bir alandır. Bu özel araçları kullanmak için ehliyete gerek yoktur. Aile izni olan 10 yaş üzeri çocuklar bile rahatlıkla kullanabilirler. Buraya gelen tatilciler belli saatler kalarak istedikleri gibi aksiyon yaşayabilirler. Marmaris double buggy safari ile eğlenceyi sonuna dek yaşayın.

Buggy Safariye Nasıl Katılır?

Gelen turistlerin farklılık yaşamaları adına çeşitli safari etkinlikleri düzenlenir. Bu safarilerden çeşitlerinden biri de buggy safaridir. Her ne kadar Marmaris denildiğinde denizi akıllara gelse de safari turları da ayrı bir öneme sahiptir. Buggy safari için Marmaris’in doğal güzellikleri olan alanlar tercih edilir. Çam ağaçlarının içerisinde hazırlanan parkurlarda dilediğiniz gibi hız yapabilecek ve çamurlu sulara girerek kendinizi çamurla yıkayabilirsiniz. Firmamız safari turlarına rehberler eşliğinde insanlara yardımcı oluyor. Firmamızın turlarını tercih eden tatilciler için keyifli safari turları düzenleniyor. Çünkü bu turlara katılmak için seyahat acentelerinden destek almanız gerekir. Biz de firma olarak tatilcilerin güzel keyifli anlar geçirmelerine yardımcı oluyoruz.

Safari Turları Nasıl Düzenlenir?

Safari turları son derece güvenli alanlarda yapılıyor. Burada bulunan yetkili kişiler insanları önce bilgilendiriyor ve araçları nasıl kullanacaklarını gösteriyorlar. Firma olarak bizlerde safari turlarına tatilciler ile beraber katılıyoruz. Düzenlediğimiz safari turlarına katılmak isteyen tatilcilerin öncelikle firmamızın turlarına kayıt yaptırması gerekir. Ardından kayıt yaptıran kişilerle safari alanlarına gidiyoruz.

Burada Marmaris’in temiz havasını almış ve eğlenceli zamanlar geçirmiş olacaksınız. Burada tura katılan tatilciler orman ve dağ havası almış olurlar. Firma olarak katılan kişilere çeşitli sürprizlerde yaparak unutamayacakları anları yaşama imkânı veriyor.  Buggy safari turları ile adrenalin arayan insanlar bu alanlarda fazlasını bulabilirler.

Firmamızın Tur Hizmetleri

Firma olarak tatillerin daha verimli ve güzel geçmesi için her geçen gün farklı arayışlara giriyoruz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple Marmaris’e turlar düzenleyerek buraları yakından görmek ve tanımak isteyen kişilere yardımcı oluyoruz. Özellikle hazırladığımız safari turları ile tatilcilerin eğlenceli ve adrenalin dolu zamanlar geçirmelerine yardımcı oluyoruz.

Gelen kişilere rehberler eşlik ediyor. Düzenlenen programlara hep birlikte uyuluyor ve ortak hareket ediliyor. İster aileniz ile isterseniz de tek başına bu turlara katılabilirsiniz. Sorunsuz bir safari turu geçirmek isteyenler bizimle iletişime geçebilirler. Kurulan parkurlarda çamurlu yamaçlar, dereler, yüksek noktalar geçilmeye çalışılır. Keyifli bir arazi turu geçirmiş olacaksınız. Firmamızdan dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WeCreativez WhatsApp Support
Marmaris Travel Agency Destek ve Bilgi Hattı
👋 Merhaba,