Marmaris At Safari

Doğanın dinginliği insanlara her zaman huzur vermiştir. Çalışma koşulları nedeniyle şehir yaşamını tercih eden insanlar, tatil günlerinde fırsat buldukça doğayla baş başa olmalıdır. İnsan ne kadar modernleşse de, doğanın bir parçasıdır ve tabiatın çağrısına asla kayıtsız kalamaz. Doğayla iç içe olabileceğiniz bir tatil etkinliği arayışında iseniz, Marmaris’te yapılan at safarilerini değerlendirebilirsiniz. Marmaris, ülkemizin eşsiz güzellikteki tatil bölgelerinden biridir. Dört bir tarafı cennet güzelliğinde olan, masmavi denizi ve yeşiliyle insanları kendine hayran bırakan bir ülkede yaşadığımız için çok şanslıyız. Ülkemizin turizm cenneti olmasından da, ne kadar çok doğal güzellik barındıran bir ülkede yaşadığımızı anlayabiliriz.

At Safari Deneyimini Marmaris’te Yaşayın

Marmaris ile Gökova arasındaki bir bölgede, yalnızca at safari turları için ayrılmış bir doğal sit alanı bulunur. El değmemiş doğa tanımını tam olarak karşılayan bir bölgedir. Burada at safarisi turları düzenlenir ve doğayla iç içe olmak isteyenler için çok güzel bir etkinliktir. Marmaris at safarisi turlarında size bir rehber eşlik eder ve at üzerinde doğanın güzelliklerini keşfe çıkarsınız. Araç trafiğinden uzakta, şehrin gürültüsünü hiç duymadan, kuş cıvıltıları eşliğinde yaptığınız bu safari turu emin olun size çok iyi gelecektir.

At Safari Turları

Marmaris’te yapılan at safari turları küçük gruplar halinde yapılır. Dilerseniz bu alanda binicilik dersi de alabilirsiniz. At safarileri için Marmaris’te bulunmanız ve bu konuda istekli olmanız yeterlidir. Rehber eşliğinde, sadece bu iş için ayrılmış sit alanında güvenli bir doğa gezisi yapabilirsiniz. Sit alanı olması sebebiyle, el değmemiş güzellikleri içeren bir doğa alanıdır.

Çam ormanlarında mis gibi tabiat kokusu ve kuş sesleri eşliğinde at safarisi turları gerçekleştirilir. Safari turları genellikle sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki ayrı seans halinde düzenlenir. Eğer at üzerinde duramayacağınızı düşünüyorsanız, safari öncesinde binicilik konusunda bir eğitim alabilirsiniz. Eğer çocuklarınızla birlikte bu aktiviteye katılmayı düşünüyorsanız, onları da midilliler üzerinde tura dahil edebilirsiniz.

Marmaris’te yeşilin huzurunu damarlarınızda hissedebilmek için bu safari turu fırsatını mutlaka değerlendirmelisiniz. Böyle bir at safarisi imkanı ile tatilinizi unutulmaz kılabilirsiniz. At safarileri sıradanlıktan uzak, keyifli bir tatil etkinliği arayışında olanlar için birebirdir.

At Safari Turlarının Süresi

Marmaris ile Gökova arasında düzenlenen at safari turları sabah ve öğlen seansları olarak iki parça halinde ayarlanmıştır. Bir safari turuna ortalama sekiz kişi katılabilir. Tura ağırlıklı olarak yetişkinler katılmakla birlikte talep halinde çocuklardan da katılanlar olabilir. Turların süresi ise yaklaşık üç saattir. Bu süre boyunca at üzerinde keyifli bir yolculuk yapmış olursunuz.

Tur sırasında gerekli durumlarda molalar da verilebilir. At safari turu firmamızın sizlere sunduğu rehber eşliğinde yapıldığından güvenlik ve yön bulma konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız. At ile ilgili yardıma ihtiyacınız olduğunda da firmamız ve tur rehberimiz her zaman yanınızdadır.

Marmaris’te Farklı Bir Tatil Etkinliği

Firmamız aracılığı ile otelinizden alınıp otelinize bırakılarak Marmaris at safarilerine katılabilirsiniz. Farklı bir tatil etkinliği düşünenler, bu fırsatı mutlaka değerlendirmelidir. At üzerinde yapacağınız bir doğa gezisi, üzerinizde biriken tüm negatif elektriği atmanızı sağlayacaktır. Eğer siz de böylesine eşsiz bir deneyimi yaşamak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Marmaris’te gerçekleştirilen at safarisi turları için gereken tüm hizmetleri sağlamaktayız. Sabah ya öğlen olmak üzere seçtiğiniz bir zaman diliminde Marmaris at safarisine katılabilirsiniz. Bireysel olarak bu tura katılma talebinde bulunabileceğiniz gibi, arkadaş ya da aile grubunuzla da dahil olmak isteyebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WeCreativez WhatsApp Support
Marmaris Travel Agency Destek ve Bilgi Hattı
👋 Merhaba,